Usługi świadczone przez firmę Digilab (pomiary okablowania, wynajem urządzeń pomiarowych, montaż SMD, montaż kooperacyjny, usługi OEM) OEM, SMD, digilab, montaż, okablowania, pomiarowych, pomiary, urządzeń, usługi, wynajem
DIGILAB - WYSPECJALIZOWANE SYSTEMY KOMPUTEROWE, SERWERY, TERMINALE, TESTERY I ANALIZATORY SIECI LAN
DIGILAB - WYSPECJALIZOWANE SYSTEMY KOMPUTEROWE, SERWERY, TERMINALE, TESTERY I ANALIZATORY SIECI LAN O FIRMIEPRODUKTYOFERTA OEMUSŁUGIZAMÓWIENIEREALIZACJEKONTAKT
Usługi świadczone przez firmę Digilab (pomiary okablowania, wynajem urządzeń pomiarowych, montaż SMD, montaż kooperacyjny, usługi OEM)
Strona główna
Aktualności

Nowa strona z testerami Fluke Networks ...»

PRODUKTY

Narzędzia instalatorskie sieci komputerowych LAN
Wielofunkcyjny tester z LCD TL-828-A

Prosty i wygodny w użyciu tester pozwalający na wykrywanie przerwy, zwarcia, par skrzyżowanych lub zamienionych dla kabli skrętkowanych kategorii 5E/6 UTP/STP, a także koncentrycznych jaki i telefonicznych.

Określa miejsce uszkodzenia kabla, testuje ciągłość przewodów. Prezentuje wyniki w metrach lub stopach oraz potwierdza poprawność wykonania testu PASS/FAIL.

Dokładność testu długości wynosi 98%.

Mapę połączeń można sprawdzać wykorzystując zarówno samą jednostkę główną, wyposażoną w dwa gniazda RJ45, jak i przy użyciu terminatora zdalnego.

Tester jest zasilany 4 bateriami typu AAA, co zapewnia pracy aż do 50 godzin.

Posiada funkcje automatycznego wyłączania po 10 minutach braku aktywności.

Zestaw zawiera: Jednostkę główną TL-828-A, terminator ID-1, kabelek RJ-45/RJ-11 (2 szt), kabelek RJ-45/krokodylki (2 szt), uchwyty do jednostki głównej i zdalnej, 4 baterie typu AAA, instrukcje obsługi.

 


Tester mapy połączeń TL-468

Podstawowy tester każdego instalatora, pozwalający potwierdzić poprawność zainstalowanych par kabla skrętkowego dla kabli UTP/STP/FTP.

Informacje o wynikach pomiaru są przedstawiane równocześnie na panelach jednostki głównej i zdalnej, co wydatnie przyspiesza wykrywanie ewentualnych usterek.

Zarówno jednostka główna jak i zdalna są wyposazone w złącza RJ-45 oraz RJ-11 przystosowane do kabli telefonicznych.

Jednostka główna posiada włącznik oraz przełącznik trybu pracy - szybkiej lub wolnej. Jednostka główna jest zasilana baterią typu 9V (bateria ta nie wchodzi w skład w standardowego wyposażenia)

Zestaw zawiera: Jednostkę główną, jednostkę zdalną, etui, instrukcje obsługi.

 

 


Szukacz par PN-S

Prosty tester do wyszukiwania par w kablach telefonicznych oraz komputerowych. Generator posiada niezależne gniazdka dla złącz RJ-11 oraz RJ-45. Wystarczy uruchomić generator, aby zaczął wysyłać sygnał dźwiękowy, który można odebrać za pomocą sondy indukcyjnej wyposażonej w metalową końcówkę. Sonda ma regulację głośności, co pozwala na pracę w warunkach o róznym natężeniu hałasu. Dodatkowo można podłączyć słuchawki, które są w zestawie.

Dużym atutem testera jest możliwość sprawdzenia mapy połączeń poprzez złącza RJ-45 wbudowane także w sondzie.

W zestawie znajdują się różnego rodzaju kable testowe, co pozwala na wygodne podłączanie do rozmaitych złączy.
Całość znajduje się estetycznym opakowaniu.

Zestaw zawiera: Generator, Sonda Indukcyjna, Kabelek RJ-45/RJ-45, Kabelek RJ-45/RJ-11, Kabelek RJ-11/RJ-11, Kabelek RJ-11/2 krokodylki, słuchawki, 2 x baterie 9VŚciągacz izolacji TL-S501A

Bardzo dobre narzędzie do ściągania izolacji zarówno z kabli okrągłych np UTP/STP jak i płaskich oraz innych kabli o średnicy 3.2mm do 9 mm.

Wystarczy obrócić narzędzie 1-3 razy wokół palca w celu szybkiego zdjęcia izolacji.

Model ten posiada regulację dopasowania do różnych średnic kabli. Wbudowany jest także obcinacz przewodów.Narzędzie uderzeniowe TL-110B

Wysokiej jakości narzędzie uderzeniowe z regulacją siły. Narzędzie jest przeznaczone do gniazd i złączy 110. Pozwala na wymianę noży. W obudowie jest miejsce na zapasowy nóż.Zaciskarka TL-315

Wysokiej jakości narzędzie do zaciskania wtyków na kablach. Dzięki pionowemu systemowi instalowania gniazdek zaciskanie jest o wiele dokładniejsze niż w tradycyjnych, tańszych rozwiązaniach.

Obsługiwane wtyki : 8P8C/RJ-45, 6P6C/RJ-12, 6P/4C/RJ-11 oraz 6P2C, 6P4C/4P2C

Narzędzie wyposażone jest we wbudowany ściągacz izolacji dla kabli okrągłych oraz obcinacz.

W zestawie znajduje się także ściągacz izolacji


Zaciskarka TL-568

Narzędzie do zaciskania wtyków 8P8C/RJ-45, 6P6C/RJ-12, 6P4C/RJ-11 oraz 6P2C.
Wbudowany jest także obcinacz kabli.

 


Zaciskarka TL-N5684R

Wygodne w użyciu, wysokiej jakości narzędzie do zaciskania kabli. Rękojeść jest wykonana z materiału zapewniającego wygodę pracy i obniżenie zmęczenia rąk.
Dodatkowo jest wyposażone w obcinacz kabli oraz ściągacz izolacji dla kabli okrągłych.

Narzędzie to można stosować dla wtyków: 8P8C/RJ-45, 6P6C/RJ-12, 6P/4C/RJ-11 oraz 6P2C, 6P4C/4P2C
Linkuj: